Cybex Sirona Gi i-Size - obrotowy fotelik samochodowy 0-20 kg | PLUS Ocean Blue
Numer oferty: #4074

Kod EAN: 4063846300761
1 649,00 zł
Brutto
Dostępny
Kolory do wyboru
Wysyłka: darmowa
Wysyłka: 24h
Gwarancja: 3 lata
Serwis: door-to-door
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten produkt taniej w innym sklepie
lub jeśli chciałbyś dostać na niego rabat

Postaramy się zaproponować lepszą cenę!
NEGOCJUJ CENĘ

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Ubezpieczona przesyłka
14 dni na zwrot
Najniższa cena
Bezpieczne płatności

Opis

Cybex

Sirona Gi i-Size

Jak dotąd najwygodniejszy, najnowszy fotelik samochodowy w naszej uznanej linii Sirona – Sirona Gi i-Size. Oprócz bezpiecznej pozycji tyłem do kierunku jazdy, ten fotelik samochodowy posiada też zintegrowaną ochronę przed uderzeniem bocznym, aby chronić z każdej strony. Większy komfort dziecka dzięki obrotowi o 360° do płynnego wsiadania i wysiadania. Wszechstronna wentylacja powietrza chłodzi w podróży. Wybierz jeszcze bardziej przewiewną wersję Plus z dodatkową siateczką. Pięć pozycji odchylenia zapewnia komfort w każdym kierunku, zarówno maleńkim noworodkom, jak i większym czterolatkom. 360° wygody i bezpieczeństwa przez pierwsze cztery lata życia – Sirona Gi i-Size.

Wersja fotelika na tapicerce PLUS zapewnia większą wentylację wewnątrz fotelika.

Cechy produktu

Do 50% wyższy poziom bezpieczeństwa

Pozycja tyłem do kierunku jazdy to jedna z najbezpieczniejszych w podróży. W krytycznych, pierwszych chwilach uderzenia czołowego ciało dziecka zostaje dociśnięte do wyściełanej skorupy fotelika samochodowego, ograniczając ruch i siłę oddziałującą na szyję dziecka. Pozycja tyłem do kierunku jazdy jest obowiązkowa do 15 miesiąca życia (76 cm), jednak zalecamy stosować ją jak najdłużej. Sirona Gi i-Size przeznaczona jest do wygodnych podróży tyłem do kierunku jazdy aż do osiągnięcia przez dziecko wagi 20 kg (* w porównaniu z tym samym fotelikiem przodem do kierunku jazdy podczas zderzenia czołowego. Wynik testów wewnętrznych według kryteriów testu zderzenia czołowego ADAC z 2022 r.)

Optymalna przewiewność

Wszechstronna wentylacja powietrza zapewnia komfort przez cały rok.  Tapicerka w wersji Plus ma jeszcze lepszy przepływ powietrza dzięki siateczce 3D, która zwiększa przewiewność nawet sześciokrotnie (w porównaniu do konwencjonalnych tapicerek). Linia Plus zawiera również budkę przeciwsłoneczną z wstawkami z siatki, aby zapewnić Twojemu dziecku chłód i ochronę.

Łatwe wsiadanie i wysiadanie

Bezstresowy początek podróży. Wystarczy obrócić fotelik samochodowy przodem do drzwi i posadzić dziecko. Ty nie nadwyrężasz pleców, a dziecku jest wygodnie w każdej pozycji odchylenia.

Ochrona boczna

Wbudowana ochrona przed uderzeniem bocznym chroni Twoje dziecko przed siłą uderzenia bocznego. Wraz ze skorupą pochłaniającą energię System L.S.P. znacznie ogranicza wpływ siły uderzenia na dziecko.

Zawsze w wygodnej pozycji

Znajdź idealne ustawienie oparcia zarówno dla noworodka, jak i rosnącego dziecka. Dostępnych jest pięć pozycji w obu kierunkach jazdy – a także w pozycji wsiadania. Gdy dziecko zaśnie, możesz jedną ręką odchylić fotelik, by mogło śnić dłużej.Rośnie wraz z dzieckiem do 4. roku życia

Dostosuj wygodnie zagłówek Sirona Gi i-Size na każdym etapie rozwoju. 12 pozycji pozwala dopasować go do wzrostu dziecka, a pasy bezpieczeństwa wydłużają się automatycznie przy każdej regulacji. I wystarczy do tego tylko jedna ręka.

Łatwe wsiadanie

Kiedy przypinasz dziecko do fotelika samochodowego, przydaje się każda pomoc. Sirona Gi i-Size posiada specjalne pętelki zaprojektowane tak, aby pasy bezpieczeństwa nie przeszkadzały podczas wkładania dziecka do fotelika. Zmiana pozycji z tyłem na przodem do kierunku jazdy jest równie łatwa.

Prosta instalacja i montaż

Ustawienie Sirona Gi i-Size zajmuje tylko kilka chwil. Użyj ergonomicznego uchwytu, aby wpiąć ISOFIX w siedzenie pojazdu i wysunąć nogę stabilizującą. Oba zapewniają stabilność i zwiększają bezpieczeństwo. Wskaźniki wizualne pomagają potwierdzić, że fotelik jest gotowy do ochrony.

Waga i wymiary

Dane techniczne

Kod EAN
4063846300761
Wysyłka
24h
Gwarancja
3 lata
Serwis
door-to-door
Kraj pochodzenia produktu
Niemcy
Kolor tapicerki
Odcienie niebieskiego
Wiek dziecka
0-4 lat
Zgodny z i-Size
Tak
Homologacja I-Size
61 – 105 cm
Zdejmowana tapicerka
Tak
Kierunek montażu fotelika
Przodem lub tylem do kierunku jazdy
Montaż tyłem do kierunku jazdy
40-105 cm
Montaż przodem do kierunku jazdy
76-105 cm
Pasy fotelika
5-punktowe
Jednoczesna regulacja uprzęży i zagłówka
Tak
Regulacja siedziska fotelika
Tak
Regulacja wysokości pasów
Tak
Regulacja pochylenia siedziska
Tak
Regulowana wysokość zagłówka
Tak
Fotelik obrotowy
Tak
Obrotowe siedzisko
Tak
Cert Isize
TAK
Baza isofix w zestawie
Tak
Dodatkowa ochrona boczna
Tak
Możliwość prania tapicerki
Tak
Możliwość zamontowania fotelika na bazę isofix
Tak
Waga fotelika
13 kg
Baza ISOFIX w zestawie / wbudowany ISOFIX
Tak
Metoda montażu
ISOFIX + noga
System informacji o prawidłowym zamontowaniu bazy
Tak
System informacji o prawidłowym zamontowaniu fotelika na bazę
Świetylny