Pokaż filtry

Jest 107 produktów.

Pokazano 1-48 z 107 pozycji

Aktywne filtry


Wózki Bliźniacze i Trojacze

Wózki dziecięce wielofunkcyjne dla bliźniąt i dla trojaczków.  W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa gotowe zestawy wózków bliźniaczych i trojaczych 2w1, 3w1, 4w1 oraz same spacerówki dla bliźniąt.

Zestaw 2w1 składa się z gondoli i spacerówki

Zestaw 3w1 składa się z gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego

Zestaw 4w1 składa się z gondoli, spacerówki, fotelika samochodowego i bazy IsoFix

Posiadamy w ofercie tanie oraz luksusowe wózki dla bliźniąt i trojaczków. Wózki bliźniacze i trojacze to funkcjonalne i wygodne rozwiązanie dla większych rodzin.

Jeszcze parę lat temu przy zakupie wózków bliźniaczych i wózków trojaczych był problem z dostępnym wyborem. Kupowało się to co było dostępne. Aktualnie oferta bliźniaczych wózków oraz trojaczych wózków dla dzieci znacząco się powiększyła. Dla rodziców oznacza to możliwość wyboru spośród szerokiej gamy wózków bliźniaczych i trojaczych, które mogą się różnić poszczególnymi elementami konstrukcyjnymi, przeznaczeniem, kolorem czy obecnością dodatkowych udogodnień dla dzieci jak i dla ich rodziców. Obecnie wózki dla bliźniąt i wózki dla trojaczków są na tyle przemyślane, że wiele konstrukcji potrafi zaskoczyć swoją smukłością i minimalnymi rozmiarami, szerokością w przypadku potrzeby zmierzenia się z wąskimi przejazdami.

Charakterystyka wózków dla bliźniąt oraz wózków dla trojaczków
Zaletą wózków bliźniaczych typu tandem, czyli jeden za drugim, jest to że dzieci nawzajem sobie nie przeszkadzają. Dla przykładu kiedy jedno chce spać, drugie może się w tym czasie swobodnie bawić. Wózki typu jeden obok drugiego nie dają takiej możliwości. W związku z czym, jeśli Państwa maleństwa różnią się temperamentem, bądź też preferują różne pory zabawy i odpoczynku najlepiej rozważyć to na konkretnych modelach, zapraszamy więc do jednego z naszych sklepów stacjonarnych. Z chęcią pomożemy dobrać najlepszy  wielofunkcyjny wózek bliźniaczy lub wózek trojaczy, taki, który będzie posiadał wszystkie niezbędne udogodnienia, a także korzystną cenę. Możesz również skontaktować się z nami  za pośrednictwem live chat / messenger, mailowo oraz telefonicznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie.