Pokaż filtry

Jest 918 produktów.

Pokazano 1-48 z 918 pozycji

Aktywne filtry


Wózki 2w1 z opcją 3w1 i 4w1

Wózki wielofunkcyjne dziecięce - W tej kategorii możesz przeglądać naszą ofertę wózków wielofunkcyjnych po producentach lub po gotowych zestawach 2w1, 3w1 bądź 4w1. Zaletą wózków dziecięcych wielofunkcyjnych jest ich niska cena. Taniej wychodzi kupić cały gotowy zestaw niż oddzielnie gondolę, spacerówkę, fotelik samochodowy i bazę. Przygotowaliśmy dla Ciebie różne konfiguracje dziecięcych wózków wielofunkcyjnych według Twojego uznania. Kupując w naszym sklepie całą wyprawkę dla dziecka możesz liczyć na najlepsze ceny.

Zestaw 2w1 | Gondola z Spacerówką
Zestaw 3w1 | Gondola z Spacerówką i Fotelikiem samochodowym z adapterami za pomocą których wpinamy fotelik na stelażu / ramie wózka
Zestaw 4w1 | Gondola z Spacerówką, Fotelikiem samochodowym z adapterami oraz z Bazą ISOFIX

Kupując wózek dziecięcy wielofunkcyjny zwróć uwagę na materiał z jakiego został wykonany stelaż. Stelaż i koła to podstawa. Pamiętaj, stelaż aluminiowy będzie lżejszy od stalowego. Warto również zwrócić uwagę na wielkość kół. Im większe koła tym łatwiej będzie nam pokonywać drogę kamienistą, nierówną lub podczas spacerów w lesie. Stelaż powinien zostać wyposażony w amortyzatory niwelujące drgania. Wybierając zestaw 3w1 gondola ze spacerówką i fotelikiem samochodowym warto się zastanowić czy nie lepiej wybrać markowy fotelik samochodowy z testami zderzeniowymi, który będzie bardziej bezpieczny, wygodniejszy i lżejszy od tego dedykowanego przez producenta. Wychodząc na przeciw naszym Klientom stworzyliśmy dodatkowo zestawy z tzw. travel system z najczęściej kupowanymi fotelikami samochodowymi. Bezpieczeństwo naszego maleństwa w czasie podróży jest najważniejsze dlatego warto zainwestować w dobry, bezpieczny fotelik samochodowy. Polecamy z naszej strony fotelik Avionaut Pixel 0-13 kg który jest najczęściej kupowany przez rodziców. Jest to najlżejszy fotelik dostępny na rynku. Fotelik Pixel jest bardzo bezpieczny, spełnia rygorystyczne normy ADAC i Test +. Można go zamontować do bazy isofix IQ co podnosi komfort użytkowania takiego fotelika oraz wzmacnia jego bezpieczeństwo. Wszystkie zestawy 3w1 i 4w1 wyposażone są w adaptery do montażu fotelika samochodowego na stelażu wózka. Wybór wózka dziecięcego, fotelika samochodowego nie jest prosty. My to wiemy. Dlatego chętnie możemy Ci pomóc w podjęciu tej ważnej decyzji. Skorzystaj z live chat / messenger na naszym sklepie, bądź skontaktuj się z nami mailowo lub telefoniczne. Służymy pomocą.