Fotelik obrotowy BabySafe Alaskan 360 isofix 0-18 kg

999,00 zł
Brutto
  • Wysyłka kurierem Gratis! - przesyłka zawsze ubezpieczona !!!

• Gwarancja 4 Lata

• Serwis gwarancyjny door-to-door

• Masz Pytania ?   Zadzwoń 530 035 668

• Producent: BabySafe - Produkt Polski

Kolor fotelika
Ilość

Szybkie, Bezpieczne płatności - Przelewy24

Kurier od 9,90 zł - powyżej 300 zł darmowa dostawa!

Czas na zwrot: 14 dni

Fotelik obrotowy BabySafe Alaskan 360 0-18 kg

Responsive image

Kolory do wyboru

Responsive image

Moc możliwości

Alaskan sprawdza się w każdych warunkach. Gdy potrzeba szybko i pewnie zamontować fotelik z pewnością docenimy mocowanie ISOFIX. Łatwe wsiadanie i wysiadanie dziecka zapewnia funkcja obracania fotelika na zintegrowanej bazie. Obszerna skorupa fotelika z wkładką redukcyjną z termoplastycznej pianki to niezrównany komfort na każdym etapie rozwoju dziecka.

Tyłem znaczy bezpiecznie

Alaskan pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do 105 cm wzrostu. Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy jest bardzo bezpieczne - przy zderzeniu czołowym siły działające na szyję i kark małego pasażera siedzącego tyłem do kierunku jazdy są aż 5-krotnie mniejsze niż w przypadku gdyby siedział przodem do kierunku jazdy.

Funkcjonalności

Responsive image

Pakiet usług dodanych BabySafe obejmuje:

ikony-nowe_program

4 lata gwarancji

Rozszerzona do 4 lat ochrona gwarancyjna jest wynikiem naszej pewności co do jakości wszystkich fotelików marki BabySafe.

ikony-nowe_fotelik-zastepczy

Fotelik zastępczy na czas naprawy

Jeśli w okresie gwarancyjnym pojawi się konieczność wizyty fotelika w serwisie, na czas naprawy można skorzystać z fotelika zastępczego.

ikony-nowe_program-wymiany

Wymiana fotelików powypadkowych

Nasza troska o bezpieczeństwo to nie jest pusta deklaracja, każde zgłoszone do nas zdarzenie drogowe z udziałem fotelika BabySafe wnikliwie przebadamy i w razie konieczności nieodpłatnie wymienimy fotelik na nowy.

Serwis Door-to-Door

Serwis Door-to-Door

To klamra spinająca nasz pakiet. Klient kontaktuje się bezpośrednio z nami, a my załatwiamy wszelkie formalności oraz organizujemy operacje logistyczne.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Fotelik obrotowy BabySafe Alaskan 360 isofix 0-18 kg

• Wysyłka kurierem Gratis! - przesyłka zawsze ubezpieczona !!!

• Gwarancja 4 Lata

• Serwis gwarancyjny door-to-door

• Masz Pytania ?   Zadzwoń 530 035 668

• Producent: BabySafe - Produkt Polski

Napisz swoją opinię