Lista produktów marki Avionaut

Jesteśmy rodzinną firmą od lat zaangażowaną w branżę produktów dla dzieci. Jako rodzice i eksperci w branży fotelików wiemy, co jest najlepsze dla naszych dzieci. Każdy nasz produkt projektujemy i tworzymy z myślą o bezpieczeństwie naszych dzieci, co daje nam pewność, że są one jednymi z najbezpieczniejszych. Największą wartością są dla nas pracownicy. Dbamy o ich rozwój, staramy się rozwijać ich talenty i umiejętności, a praca zespołowa jest dla nas kluczowa.

Dla Avionaut pracuje wytrwale zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa i fotelików samochodowych, którzy nieustannie poszukują coraz to nowszych rozwiązań i technologii. Z równie wielką dbałością podchodzimy do jakości wykonania i wygody użytkowania fotelików. Bardzo ważne jest jak dziecko czuje się w foteliku. Efektem naszej pracy jest między innymi Baza IQ ISOFIX opracowana dla fotelików AVIONAUT PIXEL oraz AeroFIX, która wykorzystuje nasze opatentowane rozwiązanie z jednym gniazdem. Wzmocnione elementy zabezpieczają dziecko, minimalizując możliwość zerwania fotelika, szczególnie w sytuacjach najwyższej potrzeby niezawodności. Ponadto, dzięki dźwiękowej sygnalizacji poprawności montażu w bazie IQ ISOFIX sterowania Click ‚n’ Drive, nie występuje ryzyko błędnego zapięcia fotelika do bazy, co maksymalizuje jej skuteczność.

To również najlżejszy na świecie fotelik Avionaut Ultralite. Wykorzystany kompozyt (EPP) redukuje wagę fotelika do minimum i pochłania przeciążenia, co znaczenie zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas podróży. Skuteczność ochrony w foteliku Pixel została potwierdzona poprzez testy w wielu europejskich laboratoriach badawczych. Wynik? Pixel znacząco przewyższa wymagania normyI-Size.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji