Cybex Aton 5 - fotelik samochodowy 0-13 kg | River Blue
Numer oferty: #79

Kod EAN: 4058511809779
549,00 zł
Brutto
Dostępny
Kolory do wyboru
Wysyłka: darmowa
Wysyłka: 24h
Gwarancja: 2 lata
Serwis: door-to-door
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten produkt taniej w innym sklepie
lub jeśli chciałbyś dostać na niego rabat

Postaramy się zaproponować lepszą cenę!
NEGOCJUJ CENĘ

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Ubezpieczona przesyłka
14 dni na zwrot
Najniższa cena
Bezpieczne płatności

Cybex Aton 5

Aton 5 to fotelik renomowanej firmy Cybex które już od wielu lat gości w samochodach wielu rodzin na świecie. Dbałość o bezpieczeństwo jakie przedstawia firma Cybex potwierdzają liczne testy między innym ADAC w którym Aton 5 zdobył bardzo wysokie oceny.
Poszerzana budka XXL
Duża budka wzbogacona o UV 50+ pozwoli na zasłonięcie dziecka przed słońcem czy wiatrem. Posiada 4- stopniową regulację która dostatecznie zasłoni dziecko przed niechcianymi warunkami atmosferycznymi.
Solidna konstrukcja
Konstrukcja fotelika została stworzona ze specjalnych materiałów które pochłaniają energię podczas wypadku, a dziecko podróżuje bezpiecznie.
Odpowiednia pozycja dziecka
Wkładka zapewnia możliwie płaską i najbardziej ergonomiczną pozycję leżącą. Zapewnia ona ułożenie dziecka w sposób zmniejszające ryzyko podduszenia dziecka.
Dodatkowa ochrona boczna
Ochrona boczna zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas zdarzenia bocznego. Pochłania ona siłę uderzenia. Dodatkowo fotelik chroni główkę dziecka oraz kręgosłup. Dziecko w Aton 5 czuje się i podróżuje bezpiecznie.
Regulacja pasów i zagłówka
Regulowany zagłówek zintegrowany z pasami i wkładką. Zagłówek posiada aż 8 stopni regulacji wysokości, a dzięki zintegrowanym pasą fotelik rośnie razem z dzieckiem. Pozwala to na przewożenie dziecka do 13kg w bezpieczny i wygodny sposób.
Testy bezpieczeństwa
Fotelik Aton 5 uzyskał w testach ADAC 4*. Został on przetestowany pod względem bezpieczeństwa podczas podróżowania, ale również został przebadany od względem łatwości w obsłudze oraz na brak wykorzystania szkodliwych substancji.
Base 2-fix IsoFix *
Bezpieczna i prosta instalacja dla zapewnienia maksymalnej wygody. Nie trzeba już przypinać fotelika pasami samochodowymi – zamiast tego wpinany fotelik w bazę ISOFIX. Aton Base 2-fix – baza mocowana jest w samochodzie za pomocą zaczepów ISOFIX, co podnosi bezpieczeństwo i stabilność fotelika. W pojazdach niewyposażonych w zaczepy Isofix baza ta może być również przymocowana pasem samochodowym.
Aton Base 2-fix jest kompatybilna z fotelikami Aton 2, 3, 4, 5 i Q
*Do dokupienia w akcesoriach.
Instrukcja montażu fotelika na pas samochodowy
  1. Przeciągnij pas biodrowy przez zaznaczone miejsce A oraz B i wepnij go do klamry C.
  2. Pas barkowy przeciągnij i zaczep za klamrę z tyłu fotelika D.
  3. Następnie dociągamy pas jak najbardziej jest to możliwe, tak aby fotelik umieszczony był stabilnie na kanapie.
  4. Kąt pomiędzy pionem a linią pleców dziecka powinien wynosić od 30 stopni do 45 stopni. Mierzymy go na oparciu główki dziecka (Prawidłowy kąt może się różnić od modelu fotelika)
  5. Po poprawnym zamontowaniu fotelika rączkę do trzymania nosidełka należy ustawić jak najbliżej oparcia na kanapie samochodowej F.

Dane techniczne

Kod EAN
4058511809779
Wysyłka
24h
Gwarancja
2 lata
Serwis
door-to-door
Kolor tapicerki
Odcienie zieleni
Ocena ADAC
****
Sposób montażu
Na pas samochodowy i isofix