• -8%

Cybex Aton B2 i-Size - fotelik samochodowy 0-13 kg z bazą Base One | Volcano Black

Dostępny
24h
899,00 zł -8%
827,08 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 899,00 zł
EAN: 4063846220243
Numer oferty: #4122
Ilość

Wysyłka: darmowa
Gwarancja: 3 lata
Szybkie płatności
Ubezpieczona przesyłka
Serwis: door-to-door
14 dni na zwrot

Opis:

Dane techniczne

Kod EAN
4063846220243
Wysyłka
24h
Gwarancja
3 lata
Serwis
door-to-door
Kraj pochodzenia produktu
Niemcy
Kolor tapicerki
Odcienie zieleni
Wiek dziecka
0-2 lat
Zgodny z i-Size
Tak
Homologacja I-Size
45 cm - 87 cm
Zdejmowana tapicerka
Tak
Kierunek montażu fotelika
Tyłem do kierunku jazdy
Montaż tyłem do kierunku jazdy
0-13 kg
Pasy fotelika
3-punktowe
Jednoczesna regulacja uprzęży i zagłówka
Tak
Regulacja siedziska fotelika
Nie
Regulacja wysokości pasów
Tak
Filtry UV w budce
b/d
Baza isofix w zestawie
Tak
Dodatkowa ochrona boczna
Tak
Możliwość prania tapicerki
Tak
Możliwość zamontowania fotelika na bazę isofix
Tak
Wkładka dla noworodka
Tak
Waga fotelika
3,80 kg
Baza ISOFIX w zestawie / wbudowany ISOFIX
Nie
Baza z nogą stabilizującą
Tak
Kompatybilne modele
Aton S2 i-Size, Aton B2 i-Size
Metoda montażu
Pas samochodowy i/lub ISOFIX + noga
Możliwość zamontowania fotelika z kolejnej grupy
Nie
System informacji o prawidłowym zamontowaniu bazy
Tak

Opis

Cybex

Aton B2 i-size

Firma CYBEX prezentuje  fotelik samochodowy dla niemowląt Aton B2 i-Size. Został opracowany zgodnie z najnowszym standardem bezpieczeństwa oraz posiada system ochrony przed uderzeniem bocznym, który niezawodnie chroni dziecko podczas podróży. Dodatkowo wyjmowana wkładka dla noworodka oraz zagłówek z regulacją wysokości zapewniają maksymalny komfort przez pierwsze dwa lata życia dziecka. Fotelik Aton B2 i-Size waży jedynie 3,9 kg, dzięki czemu jest nie tylko lekki, lecz także łatwy w transporcie po wyjęciu z samochodu. Zgodny z wózkami firmy CYBEX oraz modelami wybranych marek. Składana budka przeciwsłoneczny USF50+ XXL fotelika Aton B2 i-Size chroni przed słońcem i wiatrem także poza samochodem. Dzięki temu fotelikowi możesz wraz z dzieckiem bezpiecznie dotrzeć z punktu A do punktu B – już od pierwszego dnia.


Zgodny z normą i-Size


Najnowsza norma bezpieczeństwa i-Size jaką zastosowano w foteliku Aton B2 i-Size wiąże bezpieczeństwo dziecka z osiągnięciem przez niego odpowiedniego wzrostu.


Budka przeciwsłoneczna


Fotelik został stworzony po to, aby chronić Twoje dziecko i zapewnić mu komfort użytkowania niezależnie od okoliczności. Aton B2 i-Size jest gotowy na nagłe zmiany pogody - posiada dużą budkę z filtrem UPF50+, dzięki której podróżowanie w towarzystwie słońca nie będzie uporczywe i pomoże uniknąć problem przepocenia czy przegrzania, z którym często borykają się maluszki.


Wkładka dla noworodków


Maluszek potrzebuje szczególnej opieki i wsparcia dla uzyskania jak najbardziej ergonomicznej postawy. Cybex Aton B2 i-Size posiada komfortową wkładkę dla noworodków, którą możemy demontować wraz z upływem czasu i rozwojem dziecka. Wkładka sprawia, że maluszek czuje się komfortowo i posiada miękkie otulenie, które pozwala mu podróżować nie tylko wygodnie, ale także z zachowaniem prawidłowej pozycji leżącej.


Rośnie z dzieckiemFotelik Aton B2 2 i-Size jest przygotowany na takie okoliczności, o czym świadczy jednoczesna regulacja pasów bezpieczeństwa i zagłówka. Co więcej, zagłówek jest regulowany w aż 11 stopniach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy fotelik do rosnącego malucha.


System ochrony bocznejOchrona boczna przyjęła formę dwóch paneli, które otwieramy na moment przed wyruszeniem w drogę - uruchamiamy tylko panel znajdujący od strony drzwi małego pasażera. W przypadku zderzenia bocznego, panele te przyjmują na siebie znaczną część energii powstałej podczas uderzenia, a następnie przekierowuje ją na skorupę fotelika, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo malucha o 25%.


Kompatybilny z bazą OneCybex Aton B2 i-Size jest kompatybilny z bazą One tej samej marki. Baza jest wyposażona w zaczepy ISOFIX, za pomocą których w szybki i wygodny sposób zamontujemy ją w pojeździe oraz nogę stabilizującą. Wskaźniki znajdujące się na bazie poinformują o poprawności wpięcia. Po tym zabiegu instalacja fotelika jest naprawdę prosta, a co więcej - jego pozycja jest niemal nienaruszalna.

Travel System


Fotelik wepniesz na ramę wielu wózków, co znacznie ułatwi Ci poruszanie się po mieście - wystarczy jeden szybki ruch, aby przepiąć fotelik z bazy na stelaż wózka i móc podróżować z lekkim fotelikiem zamiast - często dość sporej - gondoli. Pamiętajmy jednak, że zamiana gondoli na rzecz fotelika samochodowego nie zawsze jest korzystna dla noworodka i powinna mieć miejsce głównie w przypadku krótszych spacerów.