Cybex Aton S2 i-Size - fotelik samochodowy 0-13 kg z bazą Base One | Seashell Beige

Dostępny
48h
1 328,00 zł
EAN: 4063846306084
Numer oferty: #2541
Ilość

Wysyłka: darmowa
Gwarancja: 3 lata
Szybkie płatności
Ubezpieczona przesyłka
Serwis: door-to-door
14 dni na zwrot
Kolory do wyboru

Cybex

Aton S2 i-Size
Wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko od pierwszej podróży do domu to fotelik samochodowy Aton S2 i-Size oferuje ochronę i stylowy komfort. Zgodny z ostatnią regulacja UNECE, R129/03, Aton S2 i-Size posiada zintegrowany i regulowany system L.S.P. dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa w przypadku kolizji bocznej. Dzięki możliwości regulacji zagłówka w 11 pozycjach, fotelik rośnie wraz z Twoim dzieckiem do 24 miesiąca życia. Dodatkowo, zintegrowana budka XXL zapewnia ochronę przed słońcem i wiatrem.
Poszerzana budka XXL
Nowa poszerzana budka wzbogacona filtrem UV 50+ pozwoli na zasłonięcie dziecka przed promieniami słonecznymi oraz wiatrem. Posiada kilku stopniową regulację która dostatecznie zasłoni dziecko przed niechcianymi warunkami atmosferycznymi.
Redukcja siły uderzenia w przypadku kolizji
Liniowy System Ochrony Bocznej, który może zostać rozłożony od strony drzwi, przekierowuje do 25% energii, powstałej w momencie uderzenia, w stronę skorupy absorbującej energię, pomagając tym samym w zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa w podróży.
Odpowiednia pozycja dziecka
Dzięki współpracy niemiecke firmy Cybex z wieloma lekarzami udało się osiągnąć najbardziej idealny kąt położenia dla dziecka. Innowacyjna wkładka zapewnia bezpieczne podróżowanie z możliwie płaską i najbardziej ergonomiczną pozycję leżącą. Wkładka zapewnia odpowiednie ułożenie dziecka w sposób zmniejszające ryzyko podduszenia dziecka oraz redukuje refluks. Miękka wkładka połączona z zagłówkiem można idealnie dopasować do każdego dziecka tak aby podróżował wygodnie i bezpiecznie.
Rośnie wraz z Twoim dzieckiem
Dzięki możliwości regulacji zagłówka w 11 pozycjach, fotelik rośnie wraz z twoim dzieckiem do 24 miesięcy. Główka, szyja i ramiona dziecka posiadają ergonomiczne wsparcie, a pasy fotelika automatycznie dopasowują się w każdej fazie wzrostu dziecka.
Potwierdzone bezpieczeństwo i komfortowa podróż
Aton S2 i-Size oraz Baza One stworzone są zgodnie z ostatnim standardem bezpieczeństwa R129/03, są kompatybilne z i-Size i przeszły ulepszone testy zderzenia bocznego.
Łatwa obsługa
Ważący zaledwie 4,2 kg Aton S2 i-Size jest łatwy do przenoszenia i umieszczania w samochodzie lub na wózku. Zmniejsza to obciążenie pleców i pozwala bez wysiłku nosić dziecko nawet w drugim roku życia.
Ergonomiczny komfort dla małych dzieci
Idealne dopasowanie od pierwszego dnia życia. Wkładka dla noworodka oferuje ergonomiczne wsparcie dla dzieci do 60 cm. Kiedy Twoje dziecko urośnie, wkładkę można z łatwością wyjąć. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko od pierwszego dnia cieszy się najwyższym komfortem.
Kontynuacja podróży poza pojazdem
Fotelik Aton S2 i-Size można łatwo zamocować na wózku za pomocą specjalnych adapterów*. Zmiana z jazdy samochodem do spaceru z wózkiem jest niezwykle prosta.

* Adaptery do dokupienia osobno w zależności od modelu wózka.

Cybex

Baza One
Baza One jest kompatybilna z fotelikami Aton S2 i-Size oraz Aton B2 i-Size. Może być szybko zamocowana w Twoim pojeździe bez konieczności użycia pasa samochodowego. W połączeniu z ISOFIX i regulowaną nogą stabilizującą zapewnia dodatkową stabilność montażu fotelika.
Jedna baza na dwa foteliki
Baza jest kompatybilna z dwoma fotelikami: Aton S2 i-Size oraz Aton B2 i-Size. Dzięki temu z łatwością możemy zapinać fotelik do samochodu.
Łatwy montaż
Bazę możemy montować w bardzo prosty sposób. Wystarczy wpiąć w złącza IsoFix oraz wystabilizować nogę i cieszyć się prostym montażem fotelika do samochodu.
Instrukcja montażu fotelika na pas samochodowy
  1. Przeciągnij pas biodrowy przez zaznaczone miejsce A oraz B i wepnij go do klamry C.
  2. Pas barkowy przeciągnij i zaczep za klamrę z tyłu fotelika D.
  3. Następnie dociągamy pas jak najbardziej jest to możliwe, tak aby fotelik umieszczony był stabilnie na kanapie.
  4. Kąt pomiędzy pionem a linią pleców dziecka powinien wynosić od 30 stopni do 45 stopni. Mierzymy go na oparciu główki dziecka (Prawidłowy kąt może się różnić od modelu fotelika)
  5. Po poprawnym zamontowaniu fotelika rączkę do trzymania nosidełka należy ustawić jak najbliżej oparcia na kanapie samochodowej F.

Dane techniczne

Kod EAN
4063846306084
Wysyłka
48h
Gwarancja
3 lata
Serwis
door-to-door
Kraj pochodzenia produktu
Niemcy
Kolor tapicerki
Odcienie brązu i beżu
Wiek dziecka
0-2 lat
Zgodny z i-Size
Tak
Homologacja I-Size
45 cm - 87 cm
Zdejmowana tapicerka
Tak
Kierunek montażu fotelika
Tyłem do kierunku jazdy
Montaż tyłem do kierunku jazdy
0-13 kg
Pasy fotelika
3-punktowe
Jednoczesna regulacja uprzęży i zagłówka
Tak
Regulacja siedziska fotelika
Nie
Regulacja wysokości pasów
Tak
Filtry UV w budce
b/d
Baza isofix w zestawie
Tak
Dodatkowa ochrona boczna
Tak
Możliwość prania tapicerki
Tak
Możliwość zamontowania fotelika na bazę isofix
Tak
Wkładka dla noworodka
Tak
Waga fotelika
4,20 kg
Baza ISOFIX w zestawie / wbudowany ISOFIX
Nie
Baza z nogą stabilizującą
Tak
Kompatybilne modele
Aton S2 i-Size, Aton B2 i-Size
Metoda montażu
Pas samochodowy i/lub ISOFIX + noga
Możliwość zamontowania fotelika z kolejnej grupy
Nie
System informacji o prawidłowym zamontowaniu bazy
Tak