Maxi Cosi Coral i-Size- fotelik samochodowy 0-13 kg | Essential Graphite
Numer oferty: #110

Kod EAN: 8712930158257
1 299,00 zł
Brutto
Dostępny
Kolory do wyboru
Wysyłka: darmowa
Wysyłka: do 3 dni
Gwarancja: 2 lata
Serwis: door-to-door
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten produkt taniej w innym sklepie
lub jeśli chciałbyś dostać na niego rabat

Postaramy się zaproponować lepszą cenę!
NEGOCJUJ CENĘ

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Ubezpieczona przesyłka
14 dni na zwrot
Najniższa cena
Bezpieczne płatności

Maxi Cosi Coral

Maxi Cosi Coral to świetny fotelik dla noworodka który zabierzesz ze sobą wszędzie, bez żadnego problemu! Dzięki dodatkowej ochronie bocznej fotelik zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort w podróżowaniu dla każdego malucha. 3-punktowe pasy oraz daszek ochronny pozwala na bezpieczne wycieczki. Coral cechuje jedyna w swoim rodzaju wyjmowana wkładka która waży zaledwie 1.7kg
Daszek ochronny
Zintegrowany daszek ochronny z fotelikiem gwarantuje dziecku odpowiednią ochronę przed nadmiernymi promieniami słonecznymi. Dzięki niemu każda podróż będzie przyjemna i komfortowa. Regulacja daszku jest wygodna i cicha.
Wkład dla noworodka
Fotelik Maxi Cosi Coral cechuje jedyny w swoim rodzaju wyjmowany wkład w foteliku. To innowacyjna budowa dzięki której sam wkład waży zaledwie 1,7Kg. Taki wkład można nosić niezależnie od całej skorupy fotelika gdyż posiada on specjalne szelki do przenoszenia dziecka.
Ochrona boczna
Dodatkowa ochrona boczna wbudowana w skorupę fotelika. Materiał bardzo dobrze absorbuje energię podczas wypadku samochodowego. Dodatkowo rączka po odpowiednim ustawieniu jej w samochodzie gwarantuję stabilność fotelika podczas zdarzenia.
Baza Maxi Cosi FamilyFix3 *
Szybki sposób montażu fotelika na bazę ułatwi funkcjonowanie każdemu rodzicowi. Bezpieczna i prosta instalacja. Dzięki której nie trzeba już przypinać fotelika pasami samochodowymi – zamiast tego wpinany szybko fotelik w bazę ISOFIX. Baza FamilyFix3 mocowana jest w samochodzie za pomocą zaczepów ISOFIX, co podnosi bezpieczeństwo oraz stabilność fotelika.
Baza FamilyFix3 jest kompatybilna z fotelikami Coral, Pebble Pro, Tinca, Pearl Pro 2 i-Size oraz Gondola Jade*Do dokupienia w akcesoriach.
Instrukcja montażu fotelika na pas samochodowy
  1. Przeciągnij pas biodrowy przez zaznaczone miejsce A oraz B i wepnij go do klamry C.
  2. Pas barkowy przeciągnij i zaczep za klamrę z tyłu fotelika D.
  3. Następnie dociągamy pas jak najbardziej jest to możliwe, tak aby fotelik umieszczony był stabilnie na kanapie.
  4. Kąt pomiędzy pionem a linią pleców dziecka powinien wynosić od 30 stopni do 45 stopni. Mierzymy go na oparciu główki dziecka (Prawidłowy kąt może się różnić od modelu fotelika)
  5. Po poprawnym zamontowaniu fotelika rączkę do trzymania nosidełka należy ustawić jak najbliżej oparcia na kanapie samochodowej F.

Dane techniczne

Kod EAN
8712930158257
Wysyłka
do 3 dni
Gwarancja
2 lata
Serwis
door-to-door
Kolor tapicerki
Odcienie szarości i srebra
Ocena ADAC
****
Zgodny z i-Size
Tak
Sposób montażu
Na pas samochodowy i isofix